Orsay

Orsay – byť vždy a všade elegantná, ženská a trendová

 

Orsay jedna z najobľúbenejších a zároveň najdostupnejších značiek dámskeho módneho oblečenia. Je určená mladým ženám, ktoré sledujú módne trendy a svetové novinky a chcú ísť s dobou.

značka Orsay, Orsay online, katalog Orsay

História značky Orsay v kocke

Značka Orsay je na trhu už vyše tridsať rokov a predáva svoje módne kúsky vo viac než päťsto obchodoch v osemnástich európskych krajinách. Začínala v roku 1975 a to v Nemecku. Od roku 1993 sa postupne rozrastala cez Rakúsko, Poľsko, Českú republiku až do Turecka.

Orsay, to je móda pro ženy

Módny dizajnéri značky Orsay navrhujú s chuťou veľmi moderné kúsky oblečenia pre sebavedomé mladé ženy, ktoré si chcú vytvoriť svoj vlastný osobitý štýl a byť vždy a všade elegantné, ženské a trendové. Ich heslo „The Feminine Style“ presne zodpovedá škále, ktorú v obchodoch Orsay nájdete. Módne kúsky sú šité tak, aby podčiarkli ženskú siluetu a zvýraznili tak prirodzenú krásu každej ženy. Orsay má jednu veľkú výhodu – dostupnosť tovaru. Ceny sú veľmi príjemné, a preto tu veľmi rady nakupujú aj mladé študentky, ktoré samozrejme využívajú pravidelné sezónne zľavy a výpredaje. Zoženú tu veľkú ponuku tovaru od vysoko módnych šiat, kabátov a outfitov na plesy a do spoločnosti cez kostýmy, svetre a blúzky do školy či práce až po džínsy a doplnky v podobe náramkov, náhrdelníkov, hodiniek.

Móda značky Orsay je rozdelená do troch kategórií pod názvami Orsay City – móda do mesta, Orsay Casual – oblečenie pre bežné nosenie a Orsay Party, čo je štýlová móda na večierky, ako už názov napovedá. Každá žena sa tu teda môže obliecť žensky a štýlovo pre všetky príležitosti.

Katalóg Orsay nájdete webe

Webové stránky firmy Orsay fungujú už od roku 1998 a nájdete na nich všetko od nových kolekcií, cez aktuálny katalóg Orsay, novinky o značke až po jednotlivé predajne tejto značky. Stránky sú zhotovené v niekoľkých jazykoch, vrátane slovenčiny.

Orsay v SR

Orsay má svoje obchody po celej Slovenskej republike rovnomerne a vo všetkých krajoch. Najviac je ich v Bratislave, kde sú takmer vo všetkých veľkých nákupných centrách, ďalej v Košiciach v Galerii a Optime, ak hľadáte ďalšie predajne Orsay kliknite sem.