Humanic

Humanic – kvalitné spracovanie v rozumnej cenovej hladine

 

Značka Humanic, oblečenie HumanicMusíme uznať, že značka Humanic má medzi slovenskými spotrebiteľmi dobrú povesť. Výrobky totiž spadajú do rozumných cenových hladín a kvalita spracovania pritom nebýva nijako ochudobnená. Práve preto sa nájde veľa osôb, ktoré ju dôverujú a v prípade potreby vhodné tovar radi zaobstarávajú. Všetky modely sa totiž pochopiteľne držia súčasnej módy.

O spoločnosti

Humanic v skutočnosti predstavuje dcérsku firmu obrovskej európske topánky Humanickorporácie The Leder & Schuh Group, ktorá sa zameriava práve na obuvníctvo. Malá spoločnosť na trh vstúpila v roku 1907, kedy otvorila prvé dva obchody vo Viedni. Obdobie prenikania do iných krajín však započalo až potom, keď značka Humanic získala vedúce postavenie v Maďarsku. V roku 2002 preto obyvatelia Bratislavy mohli navštíviť prvú pobočku u nás. V Českej republike pritom k podobnej situácii došlo už o desať rokov skôr. Ako štartovacie miesto pritom bolo vybrané Brno.

 

Topánky čo majú štýl

To, že Humanic obuv patrí medzi hlavný tovar tejto firmy už pravdepodobne viete. Veľmi sa pritom kladie dôraz na budovanie silnej značky. Vytvára sa tak pocit dôvery a predajca vystupuje z anonymity. Ak sa chcete osobne presvedčiť, ako produkty ovplyvňujú svetové trendy, prelistujte si najnovšie Humanic katalóg. Veľakrát sa tu totiž nachádzajú skutočne krásne plody dizajnérskej práce.

Viete, kto je shoemanic?

Móda je určite inšpirujúca a vzrušujúca zároveň a môže výrazne ovplyvniť našu náladu. Humanic vytvoril termín shoemanic, ktorým označuje osobu, ktorá sa do topánok úplne zamilovala. Má s nimi totiž zvláštne až vášnivý vzťah obuv Humanica zvyčajne ich aj zbiera. Povaha takých ľudí sa pritom mení podľa toho, či nosí svoje obľúbené topánky. Ak aj vy v uvedených „príznakoch“ rozoznávate niekoho z vášho okolia, odporučte mu návštevu najbližšej predajne Humanic. Obdobný postup spoločnosť odporúča aj na svojich webových stránkach s príkladným názvom – www.shoemanic.com.