New-Yorker

New Yorker – pre milovníkov horúcich horúcich noviniek

 

Značka New YorkerOdevná spoločnosť New Yorker patrí v Slovenskej republike k obľúbeným značkám oblečenia najmä medzi mladými ľuďmi. Obchody sú roztrúsené po nákupných centrách v takmer každom väčšom meste a ponúka mnohokrát aj niekoľko poschodí výbere oblečenia rôznych kolekcií a značiek a to všetko za nijako prehnané ceny.

Oblečenie New Yorker

Oblečenie New Yorker

Spoločnosť New Yorker ako taká vznikla u našich severných susedov v Nemecku, kde bol v roku 1971 otvorený tiež prvý obchod prevažne s džínsovým oblečením. Od tej doby sa množstvo predajných miest so značkou New Yorker rozrástlo na obdivuhodných 685 rozmiestnených po 25 krajinách a vďaka tomu sa radí k svetovo najväčším obchodným kolosom podnikajúcim v módnom odvetví.

Najmä v poslednej dobe platí, že pod strechou New Yorker nájdete takmer všetko a nakúpiť si tu môžete nové spodné prádlo, doplnky, kabelky, čiapky, šály, topánky, ale hlavné je pochopiteľne vrchné oblečenie. Nízke ceny a veľký výber ponúka sortiment jeansov, ku ktorým si na jednom mieste nakúpite tiež mikiny, tričká, topy, kabáty, bundy, sukne a mnoho ďalšieho. Strih týchto oblečenie spravidla kopíruje aktuálnu svetovú módu a je cielený pre mladších zákazníkov. Samozrejmosťou je kvalitné spracovanie a prispôsobenie sortimentu aktuálnemu ročnému obdobiu, vďaka čomu sa na pultoch striedajú jarné, letné, jesenné a zimné kolekcie.

Oblečenie New Yorker

kolekcia New Yorker

New Yorker, Fishbone, Smog, Amisu…

Pod firmu New Yorker v skutočnosti spadá niekoľko samostatných odevných značiek s odlišným štýlom designu. Medzi najznámejšie patrí asi Fishbone (v kolekciách pánske ale i dámskej módy), Censored, Smog alebo Amisu. New Yorker si pri budovaní nových filiálok zakladá na atraktívnom a ľahko dostupnom mieste, kde je väčšina pobočiek umiestnená.

Kolekcie New Yorker pre leto 2015

Pre leto 2015 si New Yorker pripravil hneď niekoľko horúcich noviniek. Tie vychádzajú z motta kolekcie: nová nálada, nové vibrácie, nové farby, nové leto. Oblečenie pre nadchádzajúcu sezónu poteší milovníkov retro štýlu, ktorý aktuálne zažíva návrat, teda sa môžete tešiť na rozhalenej topy so zaujímavými vzormi, čelenky, sprané nohavice a tričká s motívmi odkazujúce na to najlepšie z vintage módy. Viac vám napovedia nasledujúce priložené obrázky.

dievčenské oblečenie New Yorker plavky New Yorker nohavice New Yorker