Bershka

Bershka – oblečenie v štýle punku, hip-hopu aj hippies a ethno

 

značka BershkaTemperamentná a nápaditá móda zo Španielska

Značka Bershka ponúka originálnu, zároveň však praktickú, kvalitnú a trendy módu. Jedná sa o oblečenie určené najmä pre aktívnych a mladých ľudí, ktorého nespornou výhodou sú aj prijateľné a dostupné ceny.

Bershka patrí do skupiny Inditex, ktorá je tiež vlastníkom značky Zara. Hoci u nás nie sú predajne tejto značky ešte príliš rozšírené a otvorili sa tu ešte len pred štyrmi rokmi, je táto značka na trhu už od roku 1998. Za viac ako desať rokov svojej pôsobnosti si najmä u mladých ľudí získala veľkú popularitu, vďaka ktorej značka prenikla na trh už do 42 krajín sveta.

dámske blečenie Bershka

Obchody Bershka v SR

V Slovenskej republike nájdeme obchody značky Bershka v Bratislave Avion shopping parku, Aupark Bratislava. Všetky obchody značky Bershka sa vyznačujú priestrannosťou a kreativitou. Môžete tu okrem nakupovania aj počúvať CD, čítať si obľúbený časopis alebo sa stretávať s priateľmi – značka Bershka totiž kladie dôraz na to, aby sa zákazníci v ich obchodoch cítili čo najviac pohodlne. Zaujímavosťou je, že jej jednotlivé obchody sú zamerané vždy buď len na dámsku módu alebo naopak pánsku. Oficiálna Bershka e-shop nájdete na webových stránkach značky. Odtiaľ si môžete objednať do SR akýkoľvek tovar, ktoré nájdete v obchodoch. A dokonca aj za rovnaké ceny.

pánske oblečenie Bershka

Móda značky Bershka

U značky Bershka kúpite oblečenie ako v štýle punku, hip-hopu aj hippies a ethno. Môžete si tu vybrať celý rad skvelých a štýlových nohavíc – najmä džínsov, šiat, sukní, blúzok a kabátov. Rozsiahla škála farieb, strihov a veľkostí, vyšperkovaná nápaditými detailmi, naozaj stojí za to. Taktiež tričká môžete vyberať v rôznych veľkostiach, vzoroch, farbách, materiáloch a strihoch.

V kolekciách Bershka nájdete napríklad v hip-hop štýlu, tzn. na zips alebo s „klokaním vreckom“ a predovšetkým s kapucňou a pod. – presne také, ktoré mladí ľudia najviac žiadajú. Bershka taktiež ponúka kolekcia pohodlných trendy topánok a široký rad najrôznejších módnych doplnkov.

oblečenie Beshka

U tejto značky si prídu na svoje ako milovníčka punkovej či rockovej hudby, ale aj dievčatá, ktoré majú radi módu štýle hippie, folku a country. Je to oblečenie, ktorý vždy pôsobí veľmi pohodlne a zároveň sexy.

Kolekcia pre mladých mužov sa takisto vyznačujú rôznymi štýlmi. Jedná sa ako o tzv. Mestskú módu – urban style, ktorá je inšpirovaná napríklad hip hop kultúrou, tak o módu pre ktorej sú typické vintage prvky a tzv. „Second handové štýl“ – teda obnosený. V neposlednom rade sa nachádza aj módny štýl inšpirovaný britskou kultúrou.