Desigual

Značka Desigual – skutočný klenot

 

Španielska spoločnosť Desigual pristupuje k oblečeniu oveľa rozdielnym spôsobom ako ostatné firmy. Už motto „obliekame ľudí, nie telá“ hovorí úplne jasne. Každý odev skrátka vo všetkých ohľadoch vyniká.

desigual logo Niet preto divu, že mnoho odborníkov označuje túto značku za skutočný klenot. A podobne ju vnímajú aj zákazníci. Veľakrát stačí len raz pozrieť a ihneď zatúžite po rozšírení vášho šatníka. A čím je vlastne Desigual tak výnimočný? Všeobecne možno povedať, že z veľkej časti udáva trend súčasnej svetovej módy. Modely patria medzi to najlepšie a najkvalitnejšie, čo možno vôbec zohnať. A nemáme na mysli len otázku materiálu. Nádherné farebné prevedenie tohto oblečenia sa totiž ničomu inému nevyrovná. Originál každým cólom, čo viac dodať.

História

Za úspechom značky stojí veľmi početný tím skúsených ľudí. Všetko ale začalo jedinou osobou – Thomasom Meyerom zo Švajčiarska. Ten sa totiž roku 1984 desigual toprozhodol, že pomocou odevov bude stimulovať vznik dobrej nálady. Prvá kolekcia sa preto stretla s pozitívnym ohlasom. Od tejto doby pokračovalo neustále zlepšovanie, ktoré dalo vzniknúť mnohým moderným inováciám. Dopyt po výrobkoch Desigual bola takého rozsahu, že to firme umožnilo pravidelne expandovať. Vďaka tomu dnes pôsobí v desiatkach krajín vrátane Českej republiky.

Zdarma

Medzi špecialitu spoločnosti patria aj dosiaľ nevidené marketingové akcie. Jednou z nich je aj možnosť bezplatného získania oblečenia Desigual. Stačí pre to urobiť len jedinú vec. Vo vopred ohlásenú dobu sa dostaviť do danej predajne len v spodnom prádle. Odmenou za takýto krok pre vás bude ľubovoľný vršok aj spodok. Aj na Slovensku pritom už bolo možné nakúpiť bez nutnosti úhrady účtenky. Konkrétne sa prvých 100 ľudí oblieklo bez vytiahnutia peňaženky. Pre ostatné potom bola pripravená 50% zľava na celý sortiment.

Hurá do obchodu

desigual obchodV predajni si na svoje prídu muži, ženy aj deti. Dámy potom väčšinou obdivujú Desigual kabát, ktorý využijú na ozvláštnenie svojho outfitu. Ponuka však pochopiteľne číta aj mnoho iného oblečenia a skvele ju dotvárajú ďalšie doplnky (napr. Kabelky). Ak žijete v hlavnom meste, môžete na prvý nákup vyraziť prakticky okamžite – stačí navštíviť Desigual Bratislava. Ak dávate prednosť najprv letmému prelistovanie aktuálneho katalógu, zamierte na www.desigual.com.