ESPRIT

Esprit online – všetko o tejto značke

 

značka EspritEsprit Holdings Limited je firma zastrešujúca odevnú značku Esprit (pozor, nie je to Espirito!), Ktorá vedľa kusov oblečenia produkuje tiež doplnky, obuv, klenoty a mnoho ďalšieho. Firma sídli v Hongkongu a Nemecku. Odtiaľto sú riadené stovky špecializovaných obchodov, rovnako ako tisíce predajných miest celého sveta.

Oblečenie, kozmetika a hodinky Esprit

Pod značkou Esprit je možné nájsť mnoho rozmanitých vecí, aj u nás ide predovšetkým o rozšírenú značku kozmetiky. Tá sa v najväčšej miere predáva v Nemecku, kde má Esprit v tomto odvetví asi najväčší odbyt. Kozmetika Esprit bola populárna najmä pred niekoľkými desiatkami rokov, dnes si ju kupujú skôr ľudia zo strednej vrstvy. Pre tých sú výrobky dostatočne kvalitné a zároveň cenovo dostupné.

Ukážka oblečenie – topy

Topy Esprit

Medzi najväčšiu nákupnú masu značky Esprit patria mestský teenageri, ktorí si potrpia na nové módne kúsky kopírujúce aktuálne svetové trendy a práve to je hlavná politika firmy Esprit. Hoci sa o ňu pokúša väčšina firiem, firme Esprit sa skutočne darí pružne sa prispôsobovať neskutočne rýchlo sa meniacej móde a vďaka tomu patrí k značkám s obrovským percentom stálych zákazníkov.

Ukážka oblečenia – blúzky

Esprit blúzky

Nových zákazníkov sa snažia nalákať najmä politikou založenou na prísne usporiadané a prehľadné obchody obrích rozmerov, kde je možné nájsť samotnú kolekciu Esprit, ale tiež ďalšie licencované doplnky. Vzhľad obchodov je pre spoločnosť natoľko dôležitý, že má dokonca svoje vlastné ústredie renomovaných architektov a dizajnérov, ktorí sa o usporiadanie predajných miest celosvetovo starajú.

Ukážka oblečenia – šaty

šaty Esprit

Oblečenie Esprit – pre každého niečo

Pod značkou Esprit sa združuje neskutočné množstvo menších kolekcií, v ktorých môže byť problém sa orientovať. Ich kolekciu oblečenia je možné rozdeliť do niekoľkých vetiev, medzi ktorými nechýba oblečenie pre deti do siedmich rokov, elegantná pánska kolekcia, športové oblečenie pre mužov a tiež ženy, doplnky a tašky z kože, módne topánky pre obe pohlavia a alebo spodnú bielizeň.

Zakúpiť oblečenie Esprit nie je v našich končinách nič nemožného. Obchodné reťazce sú rozšírené po mnohých slovenských mestách. Hneď v niekoľkých zastúpeniach sa firma nachádza v Bratislave. Tú nasleduje aj predajňa v Trenčíne.

Ukážka oblečenia – sukne

sukne Esprit

Esprit e-shop

Ak radi nakupujete online a nerobí vám problém si objednať tovar zo zahraničia, môžete využiť oficiálny Esprit e-shop. Ten sa nachádza na adrese www.espritshop.com a určite sa môžete spoľahnúť na to, že to oblečenie, ktoré nenájdete v slovenských obchodoch, tu určite kúpite.

Ako ste na tom vy so značkou Esprit? Aké s ňou máte skúsenosti? Páči sa vám jej oblečenie?