Abercrombie & Fitch

Abercrombie & Fitch – značkové oblečenie online

 

Abercrombie and Fitch logo

Abercrombie and Fitch predstavuje outdoorové oblečenie podporené nemalou dávkou luxusu a kvality. Vzbudzuje vo vás táto kombinácia istú dávku nedôvery a hovoríte si, že to nie je možné? Ale áno je. Tvorcom značky sa to skvele podarilo. Prvé nesmelé krôčiky urobil David T. Abercrombie, keď si otvoril svoj ​​malý obchodík, kde predával outdoorové oblečenie, rybárske vybavenie a trampskej potreby.tričká, bundy, košele Abercrombie and Fitch

Ako značka Abercrombie and Fitch začínala?

Obchodík sa tešil obľube, jeho verným zákazníkom bol právnik Ezra Fitch, ktorý rovnako ako David bol vášnivým milovníkom pobytu vo voľnej prírode. O pár rokov neskôr spolu založili značku Abercrombie & Fitch, ktorá v terajšej dobe vyvoláva u ľudí pocit istoty značky, ktorá kladie tak veľký dôraz na kvalitu a perfektné outdoorové spracovanie.

Vintage štýl v podaní Abercrombie and Fitch

Spoločnosť sa prezentuje ako „značka životného štýlu“. Životný štýl v podobe sily, atraktívnosti, populárnosti a nadšenie prezentujú nielen kvalitné kolekcie, ale aj personál hustej siete obchodov Abercrombie & Fitch. Väčšina kolekcii je v tzv. Štýle Vintage. Tento štýl budí dojem otrhaného a obnoseného oblečenie. Tu sa kládol dôraz na asymetriu a náhodné efekty, napríklad krivý šev, dierky a opraná farbaAbercrombie and Fitch

V súčasnej dobe pod Abercrombie and Fitch spadá aj niekoľko podznačiek ako napríklad Gilly Hicks ponúkajúce dámske spodné prádlo, parfumy a iné doplnky, Ruehl No. 925 pre pánov i dámy uznávajúci odkaz Greenwich Village, Hollis pre pravých mužov a Abercrombie Kids so špeciálnou radou oblečenia pre deti.

Abercrombie & Fitch pre dámy

Nemusíte mať nutne rady trampovania, aby sa vám odevy módnej značky Abercrombie & Fitch zapáčili. Ak preferujete kvalitné materiály vhodné pre každodenné nosenie, nepohrdnete outdoorovými modelmi, ktoré príjemne spojili pohodlnosť a kvalitu. Priliehavé mikiny, milé farebné tričká s krátkym aj dlhým rukávom, tepláky, bundy, vesty a šály, to všetko pod značkou „outdoorového soba“ nájdete. Uspôsobenie všetkých materiálov pre pobyt vo voľnej prírode je samozrejmosťou.

Abercrombie & Fitch pre pánov

Návrhári značky Abercrombie & Fitch pri svojej tvorbe predpokladali, že záujem väčšiny mužov je smerovaný na šport. Z tohto dôvodu obsahuje pomerne väčšie veľkosti tričiek. Takýto „outdoorový dres“ je síce pekný, ale nemusel by tvoriť väčšinu tričiek. Zaujímavé, že na spodnom prádle už veľkosti nie sú. Možno preto, nech sa páni v intímnej spoločnosti dievčat necítia divne, keď na ich spodnom šatu bude poradové číslo 99. Vráťme sa ale k samotnej tvorbe značky Abercrombie & Fitch. Okrem kolekcií, ktoré sú očividne pre denné nosenie, sa môžete tešiť aj z veľmi kvalitných výrobkov, vhodných predovšetkým pre trampovanie či lezenie po horách.oblečenie Abercrombie and Fitch

Medzi najpredávanejšie produkty outdoorovej módnej značky Abercrombie & Fitch patria dámske tričká Catrina a Abby Navy, kde na kvalitnom vzdušnom materiáli nájdete aj milého soba. Oproti tomu najviac predávané pánskej kolekcie sú vysoko hrejivé vesty Stephenson Range a bundy Sentinel.

Ak si pre svoje turistické výpravy želáte vysoko kvalitné výrobky, vďaka ktorým bez problémov zvládnete v prírode aj nie príliš teplé noci, potom by ste mali pred svojím výletom podniknúť cestu do niektorého obchodíku značky Abercrombie & Fitch, kde na vás čaká široký sortiment outdoorového tovaru, alebo navštívte autorizovaný e-shop.