Adio

Adio – skate boty, oblečenie a iné produkty

 

oblečenie Adio

Americká značka Adio Footwear (vyslovuje sa ako anglické slovo „audio“) nie je na svete nijako dlho, veď vznikla až v roku 1998 a podieľali sa na nej profesionáli z branže. Jednak išlo o skúseného skateboardistu, ktorý už so športom končil, chcel ale ďalej niečo robiť pre komunitu. K nemu sa pripojili Chris Miller a Felix Arguelles, majitelia značky Planet Earth Skateboards. Z toho nemohlo vzniknúť nič iné ako populárna značka spracúvajúci najmä topánky a oblečenie pre skateboarding, ktoré je vhodné ako pre mužov, tak aj ženy. Vedľa mikín, šiltovek, čiapok, kvalitných búnd a v neposlednom rade tričiek sa výrobca orientuje predovšetkým na topánky. V ich sortimente samozrejme dominuje obutie priamo vhodné na skateboarding, v poslednej dobe sa celkom dobre rozšírili aj rôzne iné uzavreté druhy topánok pre voľný čas, rovnako ako Adio sandále.

Ukážka topánok, sandál a čiapky Adio

Topánky Adio

Adio má svoj vlastný tím skateboardistov a potom tiež od roku 2006 akýsi Limited Project, čo je limitovaná séria oblečenie, ktorú je možné zakúpiť len vo vybraných obchodoch. Sympatiami k tejto populárnej značke je známe tiež niekoľko celebrít, ku ktorým patrí už zaniknutá skupina Blink 182, kde je Mark Hoppus v klipe „The Rock Show“ oblečený do trička s logom Adio.

Kde kúpiť oblečenie Adio

Ak zháňate veci značky tejto značky, už čoskoro na tomto mieste nájdete zoznam obchodov a e-shopov, kde sa tovar Adio dá kúpiť. Ak o nejakom viete, môžete sa o to podeliť do diskusie.