Agent Provocateur

Agent Provocateur – luxusné prádielko, korzety, nohavičky…

 

Logo Agent Provocateur

Agent Provocateur je značka luxusnej bielizne pochádzajúcej z Veľkej Británie. Značka verná svojmu menu sa snaží prinášať na trh originálne prádielko, v ktorom sa zrkadlí zmyselnosť, vášeň, skryté túžby a samozrejme tiež kvapka provokatívnosti.

korzety Agent Provocateur

Odkiaľ sa prádlo Agent Provocateur vzalo?

História luxusu v podobe bielizne Agent Provocateur je veľa zaujímavá. U jej vzniku v roku 1994 totiž stála dvojica menom Serena Rees a Joseph Corr. Skôr, milenci, dnes bývalí manželia, ktorí spolu zdieľali názor, že móda musí provokovať a vyvolať v ľuďoch nejaké emócie. Svoj podiel na Corrého presvedčeniach možno mali jeho rodičia, ktorými bola známa „punková“ módna návrhárka Vivienne Westwood a bývalý manažér skupiny Sex Pistols, Malcolm McLaren.

prádlo Agent Provocateur

Dnes má Agent Provocateur všade po svete cez 40 obchodov v mestách ako je Londýn, Hong Kong, Las Vegas, New York, Paríž, Berlín a mnohých ďalších.

Táto módna značka je po svete známa aj tým, že máva značne kontroverzné reklamy, do ktorých sú často zapojené aj slávne celebrity. To je potrebné príklad aj najslávnejší ich reklamy z roku 2001, v ktorej sa objavila Kylie Minogue, ktorá sporo odetá vyvádza na umelom býkovi a na záver predstiera orgazmus. Z ďalších slávnych mien, ktoré prepožičali značke Agent Provocateur svoju tvár môžeme menovať napríklad Christinu Aguileru, Carmen Electra, Paris Hilton alebo Kate Moss.

Kolekcia Agent Provocateur

Agent Provocateur každoročne uvádza novú kolekciu luxusnej spodnej bielizne a okrem nej má v ponuke stálicu nazvanú The Classics, ktorá predstavuje najobľúbenejšie prádlo tejto značky za uplynulé roky. Čas od času Agent Provocateur predstaví nejakú novú kolekciu, ako je potrebné súčasná dobiela ladená Bridal, ktorá predstavuje zmyselné prádielko pre všetky ženy pomýšľajúcich na svadbu.

kolkcia Agent Provocateur

Podprsenky, korzety, nohavičky, plavky … 

Okrem vyššie uvedených kolekcií nájdete v produktovej ponuke značky Agent Provocateur široký rad intímneho prádla – od dráždivých podprseniek, cez štýlové nohavičky, odvážne podväzky, až ku košieľkam, plavkám, pyžamám, alebo šľapkám. Všetko samozrejme v dráždivom a pre niekoho poburujúcim prevedení značky Agent Provocateur

Kapitolou samou o sebe sú rôzne ozdôbky na prsia, stuhy a mašle na stehná, šatky na zaviazanie očí partnera, dráždivé prívesky, bičíky a iné erotické iskrením nabité veci.

Agent Provocateur má aj vlastný rad parfumov, v ktorej nájdete rôzne voňavky, krémy, masážne olejčeky alebo sviečky.