Alberto Fermani

Alberto Fermana – ženská nezávislosť a prirodzený štýl

 

LogoAlberto Femani

Väčšina módnych značiek začína s návrhom a výrobou oblečenia ak tomu postupom času rozširujú svoj sortiment aj mimo módne kolekcie na parfumy, obuv, príručnú batožinu a módne doplnky. Majitelia značky Alberto Fermana, uznávanej módnej značky, ktorá sa zaoberá výrobou elegantných dámskych topánok, sú však iného názoru. Namiesto širokého záberu preferujú špecifické zameranie na určitú oblasť a tú sa snaží doviesť až k samotnej dokonalosti.

Obuv Alberto Fermani

Obuv Alberto Fermani

Talianska značka Alberto Fermana už viac ako 50 rokov ponúka svojim zákazníčkam široký sortiment obuvi, kde vývoj každého modelu topánok je vopred podrobený dôkladnému zváženie všemožných aspektov. Veľký dôraz sa kladie na elegantnosť, pohodlnosť a tiež prirodzené zladenie s ženskou krásou. Vďaka svojim jedinečným kolekciám topánok si značka Alberto Fermana získala pozornosť žien po celom svete. Značka sa špecializuje prevažne na dámsku obuv, v posledných rokoch však zabrúsila aj do sveta dámskych kabeliek, ktoré sa k elegantnej obuvi náramne hodí.

Kolekcia Alberto Ferman

Kolekcia FM a FW

V terajšej dobe firma Alberto Fermana uviedla na trh svoje nové kolekcie, ktoré nemajú nijako originálny názov. Nájdete ich pod označením FM a FW. Návrhári bohužiaľ neprezradili čo tieto značky v podstate znamenajú. Môžete si však byť istí, že sa jedná o naozaj kreatívne kúsky vyrobené prevažne z kože. Kolekcia vás na prvý pohľad upúta faktom, že sa nejedná o klasické „bárbínkovské“ topánočky. Obuv Alberto Fermana pôsobí dojmom sily, prirodzenej energie a nezávislosti ženy. Kolekcia pôsobí trochu silnejšie, ale eleganciu zďaleka nepostrádajú. Jedná sa predovšetkým o kozačky rôznej dĺžky. Ako klasické kozačky zakončené v polovice lýtka, tak tie zakončené až pri kolenách majú v sebe čosi krásneho a jedinečného. Každý druh je originál a nesie v sebe iný príbeh.

Kolekce FM a FW

Kolekcia AF

Do odlišnej skupiny, aj keď ponúka rovnaký druh sortimentu, patrí kolekcia AF. V tejto kolekcii nájdete aj čižmy rôzneho druhu. Vyžaruje nich však väčší dojem samostatnosti a nezávislosti žien. Trochu dominantný vzhľad príjemne dopĺňa kožené prevedenie a zmysel pre detail, ktorý je pre značku Alberto Fermana samozrejmosťou. Mnoho čižiem sa podobá kovbojskému či jazdeckému štýlu topánok. Kolekciu AF v dnešnej dobe určite nájdete v obchodoch Alberto Fermana.

Kabelky Alberto Fermani

Kabelky Alberto Ferman

Ako sme sa už zmienili, značka Alberto Fermana sa zameriava predovšetkým na dámsku obuv. Snáď jediným počinom v inej oblasti sú dámske kabelky. Treba povedať, že počin to bol vydarený, pretože kabelky Alberto Fermana skvele podčiarkujú ženskú nezávislosť a prirodzený štýl. V terajšej dobe prevláda predaj kabeliek s menom Amber a Liza.

Obchody Alberto Fermani

Výrobky Alberto Fermana iste nájdete aj v slovenských obchodoch. V prípade, že vás učarovali čižmy Alberto Fermana, môžete zájsť do Viedne, kde sa nachádzajú samostatné obchody značky Alberto Fermana. V celej Európe je viac ako 30 obchodov Alberto Fermana. Táto krásna dámska obuv však zdobia aj výklady Japonska, Austrálie, Nového Zélandu a mnohých ďalších krajín.

Ak ste žena nepoddajná, ktorá má svoj štýl a nemieni sa prispôsobovať, potom by vás značka Alberto Fermana mohla osloviť.