Deichmann

Deichmann – kvalita za neporaziteľné ceny

 

Deichmann pôsobí na slovenskom trhu už od roku 2003, kedy bola na jeseň toho istého roku otvorená prvá predajňa. Firma láka slovenských zákazníkov svojim úspešným konceptom – módna obuv v dobrej kvalite pre všetky vekové skupiny.

značka Deichmann

Filozofiou Spoločnosti sú „neporaziteľné ceny – otázka veľkosti.“ Vďaka tajte filozofii získala nezameniteľnú pozíciu a jej úspech spočíva na základe vysokého počtu pobočiek po celej krajine.

Najväčší výrobca obuvi z Nemecka

obchod DeichamnnSpoločnosť Deichmann je najväčším predajcom obuvi nielen v Nemecku ale aj v celej Európe, zamestnáva okolo 26 500 pracovníkov vo viac ako 2300 predajniach (z toho je len 1000 v Nemecku). Vďaka svojej kvalite a skúsenosti predala skupina Deichmann v roku 2007 celosvetovo viac ako 122 mil. Páru obuvi. Spoločnosť môže kedykoľvek ponúknuť módny sortiment v požadovaných veľkostiach a to vďaka presnej znalosti a prieskumu trhu a efektívnemu systému hospodárenia. Ponúka tiež úplne zadarmo svoj katalóg, ktorý vydáva dvakrát do roka – vždy na začiatku jari (jarná kolekcia) a jesene (jesennej kolekcie).

Nezáleží na tom, či chcete kúpiť nové topánky v jednom z ich obchodov alebo si radšej vyberiete na eshope, alebo ak sa len chcete na niečo spýtať príjemnej obsluhy, Deichmann zakaždým zaručuje tie najlepšie služby. Ak vás niečo zaujíma alebo máte nejaké otázky, môžete sa obrátiť na ich bezplatnú servisnú linku, pre každého ponúka to pravé. Zameriava sa ako na všeobecné potreby zákazníka, tak aj na jeho špeciálne požiadavky.

Deichmann, obuv pre všetkých

predajňa DeichamannDeichmann je značka pre celú rodinu, jednotlivé vlastné značky obuvi (Elefanten, am shoes, gallus, joey kelly, kinderwelt) predstavujú možnosť individuálne osloviť rôzne cieľové skupiny. Hlavným cieľom spoločnosti je spokojný zákazník.

Ponúka mu ten najlepší produkt za čo najvýhodnejšiu cenu. Samozrejmosťou je aj vedenie pracovníkov „ľudským“ štýlom tak, aby sa cítili dobre. To všetko je kľúčom k spokojnému zákazníkovi. Deichmann starostlivo sleduje kontrolu kvality svojich výrobkov. Všetko sa podrobuje skúške na škodlivé látky, kontroluje sa aj kvalitu všetkých materiálov.

obuv Deichmann

Deichmann predajne sú koncipované tak, aby si zákazník sám mohol vybrať presne tú farbu a veľkosť topánky, akú potrebuje, bez toho aby sa musel pýtať predavača. Zvláštne na tom je, že sa topánky vystavujú v pároch a ponúkajú sa podľa modelov v pôvodnom balení. Tento spôsob presadzuje väčšina pobočiek skupiny Deichmann.

V poslednej dobe na seba spoločnosť strhla pozornosť tým, že sa značka Deichmann spojila so skupinou Sugababes, ktorej členky sa stali tvárami týchto topánok. Vďaka tomu ju objavili úplne nové typy zákazníkov, resp. zákazníčok.

Katalóg Deichmann

Ak hľadáte aktuálny katalóg Deichmann, ste na správnom mieste. V tomto katalógu nájdete prehľad aktuálneho tovaru, ktorý sa v predajniach obuvi Deichmann ponúka. Online verzia katalógu Deichmann nájdete na ich webe, prípadne si katalóg môžete nechať zasielať do svojej poštovej schránky.

Pozn .: Pozor, nezamieňajte názov za Daichman, Daichmann alebo Deichman! Pravopis je občas pekne zradný.